Tussenstand 2019 2020  
donderdag 5 december 2019                                
Dames 1e klasse   Dames 2e klasse A   Dames 2e klasse B  
1 vc Actief 1 4 - 12   1 WVM Sport Marsdijk 2000 3 - 9   1 Quinto 4 3 - 7  
2 vc Oostermoer 1 5 - 7   2 Animo'68 1 2 - 6   2 Sudosa-Desto 3 3 - 7  
3 Sudosa-Desto 1 4 - 6   3 Quinto 5 4 - 5   3 SVZ 1 3 - 4  
4 Animo'68 5 1 - 2   4 Sudosa-Desto 2 1 - 3   3 Peelermarke 5 3 - 4  
5 Smash 1 2 - 2   5 vc Oostermoer 4 2 - 1   3 Omnigym Baggelhuizen 1 3 - 4  
6 Smash 2 3 - 1   6 SVZ 2 2 - 0   5 SVH 1 1 - 3  
7 vv Rolde 2 1 - 0   6 sv Yde de Punt 1 2 - 0   6 Peelermarke 1 4 - 1  
                                   
                                   
Dames 3e klasse A   Dames 3e klasse B   Dames 3e klasse C  
1 Rovoc 1 4 - 7   1 VEB'98 1 3 - 9   1 Quinto 2 4 - 9  
2 sv Annen 3 - 6   1 A.S. Exstudiants Volleybal Groningen 3 - 9   2 Animo'68 2 2 - 5  
3 vv Peize 1 4 - 6   3 Animo'68 4 4 - 7   3 Peelermarke 3 3 - 5  
4 GSV Statera 3 - 4   4 Peelermarke 2 5 - 6   4 Smash 4 2 - 4  
5 Smash 3 2 - 3   5 vv Zonnereep 1 2 - 4   5 SVH 2 4 - 4  
6 HH Combi 1 1 - 2   6 Surf 1 4 - 3   6 Surf 2 1 - 3  
7 Smash Eelde 1 3 - 2   7 vv Peize 2 5 - 1   7 sv Yde de Punt 2 4 - 0  
                                   
                                   
Dames 3e klasse D   Dames 4e klasse A   Dames 4e klasse B  
1 Quinto 1 5 - 9   1 Omnigym Baggelhuizen 2 4 - 11   1 SVT 2 4 - 7  
2 vc Oostermoer 3 3 - 7   1 HH Combi 3 4 - 11   2 Omnigym Baggelhuizen 3 2 - 4  
3 Animo'68 3 2 - 5   3 SVDB 6 - 7   3 Rovoc 3 4 - 4  
4 Sudosa-Desto 4 2 - 4   4 Smash 5 3 - 5   4 Impala Leek 1 - 3  
4 Rovoc 2 2 - 4   5 Sudosa-Desto 5 3 - 2   5 Quinto 3 2 - 3  
6 sv Glimmen 3 - 4   6 vc Oostermoer 2 4 - 0   5 vv Zonnereep 2 2 - 3  
7 Ritola 1 5 - 0     DIO 1 teruggetrokken 7 Peelermarke 4 3 - 3  
                                   
                                   
Dames 4e klasse C                          
1 SVT 1 4 - 8                          
2 Rovoc 4 3 - 6                          
3 DIO 2 4 - 6                          
4 SVZ 3 2 - 4                          
5 Omnigym Kloosterveen 2 - 3                          
6 vv Rolde 1 1 - 0                          
7 SVDB 2 2 - 0                          
                                   
                                   
Heren 1e klasse   Heren 2e klasse   Heren 3e klasse  
1 Sudosa-Desto 4 - 5   1 HH Combi 2 4 - 12   1 WIK 4 - 6  
2 Peelermarke 2 1 - 3   2 Hoogersmilde 2 - 5   2 Sudosa-Desto 2 1 - 3  
2 RVC Kloosterveen 1 1 - 3   2 SVZ 1 2 - 5   2 vv Zonnereep 1 - 3  
4 HH Combi 1 2 - 3   4 sv Yde de Punt 4 - 2   4 RVC Kloosterveen 2 1 - 0  
5 WVM Sport Marsdijk 2000 3 - 3   5 vc Oostermoer   4 - 0   4 Surf 1 - 0  
6 Peelermarke 1 1 - 2                          
7 SVDB 2 - 2                          
                                   
                                   
                                   
Gemengd 1e klasse   Gemengd 2e klasse              
1 WVM Sport Marsdijk 2000 1 4 - 12   1 WVM Sport Marsdijk 2000 2 4 - 9              
2 Peelermarke 1 5 - 8   2 Novok 3 - 4              
3 Oranje Nassau 3 2 - 5   2 Impala Leek 3 - 4              
4 VEB'98 2 6 - 5   4 WIK 2 - 3              
5 vc Actief 1 3 - 4   5 Fama 2 - 1              
6 vc Actief 2 4 - 4     Impala Leek 2 teruggetrokken          
6 Peelermarke 2 4 - 4                          
                                   
Deze standen zijn onder voorbehoud, wij houden het recht om deze indien nodig nog aan te passen.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rekreatievolleybal Assen e.o.
rekreatievolleybal@gmail.com