Jaarvergadering woensdag 5 juni 20.00 uur Sporthale Peelo!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Tussenstand seizoen 2018-2019  
20-5-2019                                
Dames 1e klasse   Dames 2e klasse A   Dames 2e klasse B  
1 vc Actief 1 12 - 31 K 1 Animo'68 5 12 - 33 K 1 SVH 1 12 - 29 K
2 vv Rolde 2 12 - 24   2 Animo'68 1 12 - 32   2 Quinto 4 12 - 22  
3 Smash 1 12 - 17   3 Sudosa-Desto 2 12 - 23   3 vc Oostermoer 1 12 - 21  
3 Sudosa-Desto 1 12 - 17   4 sv Yde de Punt 1 12 - 12   4 WIK 12 - 20  
5 Smash 2 12 - 15   5 SVZ 2 12 - 10   5 Peelermarke 1 12 - 15  
6 Sudosa-Desto 3 12 - 14 D 6 Rovoc 1 12 - 8 D 6 Surf 2 12 - 12 D
7 Quinto 5 12 - 8 D 7 vv Zonnereep 1 12 - 8 D 7 Animo'68 3 12 - 7 D
                                   
Dames 3e klasse A   Dames 3e klasse B   Dames 3e klasse C  
1 vc Oostermoer 4 12 - 34 K 1 Omnigym Baggelhuizen 1 12 - 26 K 1 SVZ 1 12 - 35 K
2 sv Annen 12 - 26   2 VEB'98 1 12 - 23   2 Animo'68 2 12 - 26  
3 Smash 3 12 - 21   3 Peelermarke 2 12 - 20   3 Peelermarke 3 12 - 15  
4 HH Combi 1 12 - 20   4 vv Peize 1 12 - 19   4 Quinto 2 12 - 14  
5 Smash Eelde 1 12 - 18   5 Surf 1 12 - 15   5 Smash 4 12 - 13  
6 Omnigym Baggelhuizen 2 12 - 5 D 6 SVZ 3 12 - 14 D 6 Omnigym Baggelhuizen 3 12 - 12 D
7 Quinto 3 12 - 2 D 7 DIO 2 12 - 9 D 7 Omnigym Kloosterveen 12 - 11 D
                                   
Dames 3e klasse D   Dames 4e klasse A   Dames 4e klasse B  
1 WVM Sport Marsdijk 2000 12 - 33 K 1 GSV Statera 10 - 27 K 1 A.S. Exstudiantes Volleybal Groningen 10 - 30 K
2 Animo'68 4 12 - 27   2 sv Yde de Punt 2 10 - 18   2 Rovoc 2 10 - 21  
3 Quinto 1 12 - 22   3 Smash 5 10 - 17   3 sv Glimmen 10 - 20  
4 Sudosa-Desto 4 12 - 18   4 DIO 1 10 - 12   4 Rovoc 3 10 - 8  
5 Ritola 1 12 - 14   5 HH Combi 3 10 - 11   5 vv Zonnereep 2 10 - 5  
6 Peelermarke 4 12 - 9 D 6 vc Oostermoer 2 10 - 5 D 6 HH Combi 2 10 - 6 D
7 Omnigym Baggelhuizen 4 12 - 3 D                        
                                   
Dames 4e klasse C                          
1 SVH 2 10 - 22 K                        
2 vc Oostermoer 3 10 - 20                          
3 vv Peize 2 10 - 19                          
4 SVT 1 9 - 13                          
5 SVDB 9 - 7                          
6 vv Rolde 1 10 - 6 D                        
                                   
Heren 1e klasse   Heren 2e klasse   Heren 3e klasse  
1 Peelermarke 1 12 - 29 K 1 WVM Sport Marsdijk 2000 6 - 15 K 1 vc Oostermoer 12 - 24 K
2 Peelermarke 2 12 - 29   2 Sudosa-Desto  8 - 12   2 WIK 11 - 18  
3 RVC Kloosterveen 1 12 - 18   3 Hoogersmilde 8 - 11   3 Surf 12 - 16  
4 SVDB 12 - 14   4 sv Yde de Punt 8 - 9   4 vv Zonnereep 11 - 11 D
5 HH Combi 1 12 - 13   5 RVC Kloosterveen 2 6 - 7              
5 HH Combi 2 12 - 13     Smash Teruggetrokken          
7 SVZ 1 12 - 10 D                        
                                   
Gemengd 1e klasse   Gemengd 2e klasse              
1 WVM Sport Marsdijk 2000 1 12 - 34 K 1 VEB'98 2 10 - 26 K            
2 Oranje Nassau 3 12 - 23   2 Peelermarke 2 10 - 22              
3 Peelermarke 1 11 - 18   3 Impala Leek 10 - 17              
4 vc Actief 1 10 - 15   4 WIK 10 - 13              
5 Novok 11 - 11   5 Oranje Nassau 4 10 - 8              
6 vc Actief 2 12 - 11   6 Fama 10 - 4 D            
7 WVM Sport Marsdijk 2000 2 12 - 8 D                        
                                   
Deze standen zijn onder voorbehoud, wij houden het recht om deze indien nodig nog aan te passen.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rekreatievolleybal Assen e.o.
rekreatievolleybal@gmail.com