Vereniging Team Speeldag Speeltijd Speelzaal Adres speelzaal Plaats speelzaal Telefoon speelzaal
vc Actief Dames Maandag 20.00 Sporthal Groote Veen   Eelde  
vc Actief Gemengd Dinsdag 20.30 Sporthal Groote Veen   Eelde  
A.S. Exstudiantes Volleybal Groningen   nog niet bekend          
Animo'68 Dames 1 Dinsdag 20.00 De Componist Paganinilaan 15 Assen  
Animo'68 Dames 2 Dinsdag 19.30 De Componist Paganinilaan 15 Assen  
Animo'68 Dames 3+4 Dinsdag 19.00 Sporthal Peeloo Scharmbarg 31 Assen 0592-344441
Animo'68 Dames 5 Do 20.00 Sporthal Peeloo Scharmbarg 31 Assen 0592-344441
Dio-O'wolde   Woe 20.00 Laco Boekhorst Sportcomplex De Haer 1 Oosterwolde 0516-521034
Fama   Dinsdag nog niet bekend Smelthehal Boerenlaan 1 Smilde 0592-414554
HH Combi Dames 1 Woensdag 20.15 Dorphs 't Hoaler Hoes Stengelinstr 18 Hooghalen 0593-592340
HH Combi Dames 2 Ma 20.15 Dorphs 't Hoaler Hoes Stengelinstr 18 Hooghalen 0593-592340
HHCombi Heren Ma 21.00 De Kamp Hofkamp 3 Hijken 0593-522720
Hoogersmilde   Donderdag 20.30 De Bosrand Sportlaan 2 Hoogersmilde 0592-459740
Impala Leek   Dinsdag 20.45 Sportcentrum Leek De Schelp 35 Leek 0594-512040
Novok   Woe 20.00 De Brinkhof Brink 1 Norg 0592-675555
Olympia'88 He Do 20.00 Sporthal de Strohalm Ceresstraat 3 Gasselternijveen 0599-513044
Omnigym Baggelhuizen  Dames 1 Woensdag 20.45 Sportzaal Schakelveld Witterhoofdweg 1 Assen 0592-398126
Omnigym Baggelhuizen  Dames 2 Woensdag 20.45 Sportzaal Schakelveld Witterhoofdweg 1 Assen 0592-398126
Omnigym Baggelhuizen  Dames 3 Woensdag 19.30 Sportzaal Schakelveld Witterhoofdweg 1 Assen 0592-398126
Omnigym Kloosterveen   Woe 21.00 Gymzaal de Boomgaard Boomgaard 5 Assen  
Oranje Nassau Gemengd 3 Woensdag 19.30 Sporthal de Brug Donderslaan 160 Groningen 050-5274058
Peelermarke Dames Woensdag 20.15 Sporthal Peeloo Scharmbarg 31 Assen 0592-374547
Peelermarke Heren Woensdag 21.30 Sporthal Peeloo Scharmbarg 31 Assen 0592-374547
Peelermarke Gemengd Woensdag 19.00 Sporthal Peeloo Scharmbarg 31 Assen 0592-374547
Quinto Dames 1+2 Donderdag 20.00 Sporthal Borkerkoel Oude Beilerweg 27 Westerbork 0593-332325
Quinto Dames 3 Donderdag 20.30 Sporthal Borkerkoel Oude Beilerweg 27 Westerbork 0593-332325
Quinto Dames 4 Donderdag 20.30 Sporthal Borkerkoel Oude Beilerweg 27 Westerbork 0593-332325
Quinto Dames 5 Donderdag 20.30 Sporthal Borkerkoel Oude Beilerweg 27 Westerbork 0593-332325
Ritola   Dinsdag 20.15 Harense Lyceum Julianalaan 78 Zuidlaren  
Rovoc   Maandag 20.15 Sporthal De Hullen Ceintuurbaan Zuid 7 Roden 050-5019268
Rovoc Dames 2 Maandag 20.15 Sporthal De Hullen Ceintuurbaan Zuid 7 Roden 050-5019268
RVC Kloosterveen   Donderdag 21.00 Vincent van Gogh Selma Lagerhofflaan 1 Assen  
Smash   Woensdag 20.00 of 21.15 Drenthehal Eursingerwg 1 Beilen 0593-523612
Smash Eelde   Ma 21.00 Sporthal de Grote Veen Boomgaard 7 Eelde  
Sudosa-Desto Dames 1  Dinsdag 20.00 Olympushal veld 6 Mr. Groen van Prinstererlaan 98 Assen  
Sudosa-Desto Dames 2 Dinsdag 20.00 Olympushal veld 5 Mr. Groen van Prinstererlaan 98 Assen  
Sudosa-Desto Dames 3 Donderdag 20.00 Schakelveld, rechter veld Witterhoofdweg 1  Assen  
Sudosa-Desto Dames 4+5 Woensdag 20.00 Olympushal veld 2 Mr. Groen van Prinstererlaan 98 Assen  
Sudosa-Desto Heren Maandag 20.00 Olympushal veld 3 Mr. Groen van Prinstererlaan 98 Assen  
Surf   Dinsdag 20.45 Sporthal de Kamp Oosterkampen 1 Vries 0592-541837
s.v. Annen   Maandag 20.15 Burgemeester Lambershal Kruisakker 40 Annen 0592-273366
SV Glimmen Dames Do 19.30 De Groenenberg dorpshs Markeweg 17 Glimmen 050-4062581
SVDB   Vrijdag 21.15 Sporthal de Boerhoorn Zuides 6 A Rolde 0592-242225
    zaal open vanaf 21.00 uur        
SVH    Maandag 20.00 Gymzaal de Bosrand Sportln 2 Hoogersmilde 0592-459473
SVT   Ma 20.30 Gymzaal Tynaarlo Rozenstraat 18 Tynaarlo 06-46162143
SVZ Dames 1 Donderdag 19.30 MFA de Zeijerhoogte Ubbenaseweg 7 Zeijen 0592-291995
SVZ Dames 2+3 Woensdag 19.30 MFA de Zeijerhoogte Ubbenaseweg 7 Zeijen 0592-291995
SVZ Heren Woensdag 20.45 MFA de Zeijerhoogte Ubbenaseweg 7 Zeijen 0592-291995
VC Oostermoer Dames 1 Maandag 19.00 De Goorns Asserstr 33 Gieten 0592-262920
VC Oostermoer Dames 2+3 Maandag 20.30 De Goorns Asserstr 33 Gieten 0592-262920
VC Oostermoer Dames 4 Maandag 19.00 De Goorns Asserstr 33 Gieten 0592-262920
VC Oostermoer Heren Maandag 20.30 De Goorns Asserstr 33 Gieten 0592-262920
VEB'98   Woensdag 20.45 Sporthal de Koel Molenstraat 5 Borger 0599-234629
GSV Statera   Maandag 19.45 BS De Poolster Zevenhuisterweg 3 Nieuw Roden 050-5017772
vv Peize Dames 1 Dinsdag 19.30 Sporthal Peize Hereweg 1A Peize 050-5033921
vv Peize Dames 2 Donderdag 19.30 Sporthal Peize Hereweg 1A Peize 050-5033921
vv Rolde Dames 1 Maandag 19.30 Ontmoetingscentrum de Boerhoorn Zuides 6 A Rolde 0592-242225
vv Rolde Dames 2 Maandag nog niet bekend Ontmoetingscentrum de Boerhoorn Zuides 6 A Rolde 0592-242225
WIK Heren Maandag 21.00 MFA de Spil Floralaan 2 Bovensmilde  
WIK Gemengd Maandag 20.30 MFA de Spil Floralaan 2 Bovensmilde   
WVM Sport Marsdijk 2000   Maandag 20.00 Sporthal Marsdijk Kleuvenstee 3 Assen 0592-344477
    I.v.m. verduurzaming van de Marsdijkhal, kan speellocatie afwijken. Dit zal in overleg met contactpersonen ondeling besproken worden
sv Yde de Punt Dames Maandag 20.00 Sporthal Ydershoes Betmersweg 2 Yde de Punt 050-4062284
sv Yde de Punt Heren Maandag 21.00 Sporthal Ydershoes Betmersweg 2 Yde de Punt 050-4062284
vv Zonnereep   Dinsdag 19.30 of 21.00 De Kluut (park Diepstroeten) Hendrik v Boeijenln 5 Assen 0592-305524

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rekreatievolleybal Assen e.o.
rekreatievolleybal@gmail.com