Dames 1e klasse Thuis   Uit
September vc Actief 1 - vv Rolde  
  Smash 1 - Sudosa-Desto 1
  Smash 2 - Animo'68 5
  vc Oostermoer 1 - vc Actief 1
  Animo'68 5 - vc Oostermoer 1
Oktober Sudosa-Desto 1 - Animo'68 5
  Smash 1 - Smash 2
  Smash 2 - vv Rolde  
  vc Oostermoer 1 - Smash 2
  Smash 1 - vc Oostermoer 1
November vc Actief 1 - Smash 2
  vv Rolde   - Sudosa-Desto 1
  Animo'68 5 - Smash 1
  Animo'68 5 - vc Actief 1
  vc Oostermoer 1 - Sudosa-Desto 1
December vv Rolde   - Animo'68 5
  Smash 2 - Smash 1
  Sudosa-Desto 1 - vc Actief 1
  vv Rolde   - vc Oostermoer 1
  Sudosa-Desto 1 - vc Oostermoer 1
Januari vc Actief 1 - Animo'68 5
  vv Rolde   - Smash 1
  Sudosa-Desto 1 - Smash 2
  vc Actief 1 - vc Oostermoer 1
  vc Oostermoer 1 - Smash 1
Februari vv Rolde   - vc Actief 1
  Animo'68 5 - Sudosa-Desto 1
  Smash 1 - vc Actief 1
  vc Oostermoer 1 - Animo'68 5
Maart vc Actief 1 - Sudosa-Desto 1
  vv Rolde   - Smash 2
  Smash 1 - Animo'68 5
  Smash 1 - vv Rolde  
  vc Oostermoer 1 - vv Rolde  
April vc Actief 1 - Smash 1
  Smash 2 - Sudosa-Desto 1
  Animo'68 5 - vv Rolde  
  Smash 2 - vc Oostermoer 1
Mei  Smash 2 - vc Actief 1
  Sudosa-Desto 1 - vv Rolde  
  Sudosa-Desto 1 - Smash 1
  Animo'68 5 - Smash 2
       
Let op! Houdt rekening met de nieuwe regel ingevoerd in seizoen 2019 2020
In de klasse waarvan 2 teams van dezelfde vereniging uitkomen in dezelfde klasse, 
dan moeten de onderlinge wedstrijden gespeeld zijn vóór januari van het spelende seizoen. 
Onderlinge wedstrijden die vanaf januari gespeeld worden, zullen niet geaccepteerd worden. 
       
Dames 2e klasse A Thuis   Uit
September Quinto 5 - Animo'68 1
  Sudosa-Desto 2 - Peelermarke 1
  SVZ 2 - vc Oostermoer 2
  WVM Sport Marsdijk 2000 - Quinto 5
  vc Oostermoer 2 - WVM Sport Marsdijk 2000
Oktober Peelermarke 1 - vc Oostermoer 2
  Sudosa-Desto 2 - Quinto 5
  SVZ 2 - Animo'68 1
  WVM Sport Marsdijk 2000 - SVZ 2
  Sudosa-Desto 2 - WVM Sport Marsdijk 2000
November Quinto 5 - SVZ 2
  Animo'68 1 - Peelermarke 1
  vc Oostermoer 2 - Sudosa-Desto 2
  vc Oostermoer 2 - Quinto 5
  WVM Sport Marsdijk 2000 - Peelermarke 1
December Animo'68 1 - vc Oostermoer 2
  SVZ 2 - Sudosa-Desto 2
  Peelermarke 1 - Quinto 5
  Animo'68 1 - WVM Sport Marsdijk 2000
  Peelermarke 1 - WVM Sport Marsdijk 2000
Januari Quinto 5 - vc Oostermoer 2
  Animo'68 1 - Sudosa-Desto 2
  Peelermarke 1 - SVZ 2
  Quinto 5 - WVM Sport Marsdijk 2000
  WVM Sport Marsdijk 2000 - Sudosa-Desto 2
Februari Animo'68 1 - Quinto 5
  vc Oostermoer 2 - Peelermarke 1
  Sudosa-Desto 2 - SVZ 2
  WVM Sport Marsdijk 2000 - vc Oostermoer 2
Maart Quinto 5 - Peelermarke 1
  Animo'68 1 - SVZ 2
  Sudosa-Desto 2 - vc Oostermoer 2
  Sudosa-Desto 2 - Animo'68 1
  WVM Sport Marsdijk 2000 - Animo'68 1
April Quinto 5 - Sudosa-Desto 2
  SVZ 2 - Peelermarke 1
  vc Oostermoer 2 - Animo'68 1
  SVZ 2 - WVM Sport Marsdijk 2000
Mei  SVZ 2 - Quinto 5
  Peelermarke 1 - Animo'68 1
  Peelermarke 1 - Sudosa-Desto 2
  vc Oostermoer 2 - SVZ 2
       
       
Dames 2e klasse B Thuis   Uit
September Animo'68 3 - HH Combi 1
  Quinto 4 - Peelermarke 2
  sv Yde de Punt 1 - Omnigym Baggelhuizen 1
  SVZ 1 - Animo'68 3
  Omnigym Baggelhuizen 1 - SVZ 1
Oktober Peelermarke 2 - Omnigym Baggelhuizen 1
  Quinto 4 - Animo'68 3
  sv Yde de Punt 1 - HH Combi 1
  SVZ 1 - sv Yde de Punt 1
  Quinto 4 - SVZ 1
November Animo'68 3 - sv Yde de Punt 1
  HH Combi 1 - Peelermarke 2
  Omnigym Baggelhuizen 1 - Quinto 4
  Omnigym Baggelhuizen 1 - Animo'68 3
  SVZ 1 - Peelermarke 2
December HH Combi 1 - Omnigym Baggelhuizen 1
  sv Yde de Punt 1 - Quinto 4
  Peelermarke 2 - Animo'68 3
  HH Combi 1 - SVZ 1
  Peelermarke 2 - SVZ 1
Januari Animo'68 3 - Omnigym Baggelhuizen 1
  HH Combi 1 - Quinto 4
  Peelermarke 2 - sv Yde de Punt 1
  Animo'68 3 - SVZ 1
  SVZ 1 - Quinto 4
Februari HH Combi 1 - Animo'68 3
  Omnigym Baggelhuizen 1 - Peelermarke 2
  Quinto 4 - sv Yde de Punt 1
  SVZ 1 - Omnigym Baggelhuizen 1
Maart Animo'68 3 - Peelermarke 2
  HH Combi 1 - sv Yde de Punt 1
  Quinto 4 - Omnigym Baggelhuizen 1
  Quinto 4 - HH Combi 1
  SVZ 1 - HH Combi 1
April Animo'68 3 - Quinto 4
  sv Yde de Punt 1 - Peelermarke 2
  Omnigym Baggelhuizen 1 - HH Combi 1
  sv Yde de Punt 1 - SVZ 1
Mei  sv Yde de Punt 1 - Animo'68 3
  Peelermarke 2 - HH Combi 1
  Peelermarke 2 - Quinto 4
  Omnigym Baggelhuizen 1 - sv Yde de Punt 1
       
       
Dames 3e klasse A Thuis   Uit
September Rovoc 1 - DIO
  Surf 1 - Impala Leek
  Smash Eelde 1 - GSV Statera
  vv Peize 1 - Rovoc 1
  GSV Statera - vv Peize 1
Oktober Impala Leek - GSV Statera
  Surf 1 - Rovoc 1
  Smash Eelde 1 - DIO
  vv Peize 1 - Smash Eelde 1
  Surf 1 - vv Peize 1
November Rovoc 1 - Smash Eelde 1
  DIO - Impala Leek
  GSV Statera - Surf 1
  GSV Statera - Rovoc 1
  vv Peize 1 - Impala Leek
December DIO - GSV Statera
  Smash Eelde 1 - Surf 1
  Impala Leek - Rovoc 1
  DIO - vv Peize 1
  Impala Leek - vv Peize 1
Januari Rovoc 1 - GSV Statera
  DIO - Surf 1
  Impala Leek - Smash Eelde 1
  Rovoc 1 - vv Peize 1
  vv Peize 1 - Surf 1
Februari DIO - Rovoc 1
  GSV Statera - Impala Leek
  Surf 1 - Smash Eelde 1
  vv Peize 1 - GSV Statera
Maart Rovoc 1 - Impala Leek
  DIO - Smash Eelde 1
  Surf 1 - GSV Statera
  Surf 1 - DIO
  vv Peize 1 - DIO
April Rovoc 1 - Surf 1
  Smash Eelde 1 - Impala Leek
  GSV Statera - DIO
  Smash Eelde 1 - vv Peize 1
Mei  Smash Eelde 1 - Rovoc 1
  Impala Leek - DIO
  Impala Leek - Surf 1
  GSV Statera - Smash Eelde 1
       
       
Dames 3e klasse B Thuis   Uit
September Quinto 1 - VEB'98 1
  Peelermarke 4 - SVDB
  Smash 3 - HH Combi 2
  SVH - Quinto 1
  HH Combi 2 - SVH
Oktober SVDB - HH Combi 2
  Peelermarke 4 - Quinto 1
  Smash 3 - VEB'98 1
  SVH - Smash 3
  Peelermarke 4 - SVH
November Quinto 1 - Smash 3
  VEB'98 1 - SVDB
  HH Combi 2 - Peelermarke 4
  HH Combi 2 - Quinto 1
  SVH - SVDB
December VEB'98 1 - HH Combi 2
  Smash 3 - Peelermarke 4
  SVDB - Quinto 1
  VEB'98 1 - SVH
  SVDB - SVH
Januari Quinto 1 - HH Combi 2
  VEB'98 1 - Peelermarke 4
  SVDB - Smash 3
  Quinto 1 - SVH
  SVH - Peelermarke 4
Februari VEB'98 1 - Quinto 1
  HH Combi 2 - SVDB
  Peelermarke 4 - Smash 3
  SVH - HH Combi 2
Maart Quinto 1 - SVDB
  VEB'98 1 - Smash 3
  Peelermarke 4 - HH Combi 2
  Peelermarke 4 - VEB'98 1
  SVH - VEB'98 1
April Quinto 1 - Peelermarke 4
  Smash 3 - SVDB
  HH Combi 2 - VEB'98 1
  Smash 3 - SVH
Mei  Smash 3 - Quinto 1
  SVDB - VEB'98 1
  SVDB - Peelermarke 4
  HH Combi 2 - Smash 3
       
       
Dames 3e klasse C Thuis   Uit
September Surf 2 - Animo'68 2
  Peelermarke 3 - Omnigym Baggelhuizen 2
  Sudosa-Desto 3 - SVDB 2
  sv Annen - Surf 2
  SVDB 2 - sv Annen
Oktober Omnigym Baggelhuizen 2 - SVDB 2
  Peelermarke 3 - Surf 2
  Sudosa-Desto 3 - Animo'68 2
  sv Annen - Sudosa-Desto 3
  Peelermarke 3 - sv Annen
November Surf 2 - Sudosa-Desto 3
  Animo'68 2 - Omnigym Baggelhuizen 2
  SVDB 2 - Peelermarke 3
  SVDB 2 - Surf 2
  sv Annen - Omnigym Baggelhuizen 2
December Animo'68 2 - SVDB 2
  Sudosa-Desto 3 - Peelermarke 3
  Omnigym Baggelhuizen 2 - Surf 2
  Animo'68 2 - sv Annen
  Omnigym Baggelhuizen 2 - sv Annen
Januari Surf 2 - SVDB 2
  Animo'68 2 - Peelermarke 3
  Omnigym Baggelhuizen 2 - Sudosa-Desto 3
  Surf 2 - sv Annen
  sv Annen - Peelermarke 3
Februari Animo'68 2 - Surf 2
  SVDB 2 - Omnigym Baggelhuizen 2
  Peelermarke 3 - Sudosa-Desto 3
  sv Annen - SVDB 2
Maart Surf 2 - Omnigym Baggelhuizen 2
  Animo'68 2 - Sudosa-Desto 3
  Peelermarke 3 - SVDB 2
  Peelermarke 3 - Animo'68 2
  sv Annen - Animo'68 2
April Surf 2 - Peelermarke 3
  Sudosa-Desto 3 - Omnigym Baggelhuizen 2
  SVDB 2 - Animo'68 2
  Sudosa-Desto 3 - sv Annen
Mei  Sudosa-Desto 3 - Surf 2
  Omnigym Baggelhuizen 2 - Animo'68 2
  Omnigym Baggelhuizen 2 - Peelermarke 3
  SVDB 2 - Sudosa-Desto 3
       
       
Dames 3e klasse D Thuis   Uit
September Animo'68 4 - Rovoc 3
  SVT 1 - Ritola 1
  vc Oostermoer 3 - Omnigym Kloosterveen
  Sudosa-Desto 4 - Animo'68 4
  Omnigym Kloosterveen - Sudosa-Desto 4
Oktober Ritola 1 - Omnigym Kloosterveen
  SVT 1 - Animo'68 4
  vc Oostermoer 3 - Rovoc 3
  Sudosa-Desto 4 - vc Oostermoer 3
  SVT 1 - Sudosa-Desto 4
November Animo'68 4 - vc Oostermoer 3
  Rovoc 3 - Ritola 1
  Omnigym Kloosterveen - SVT 1
  Omnigym Kloosterveen - Animo'68 4
  Sudosa-Desto 4 - Ritola 1
December Rovoc 3 - Omnigym Kloosterveen
  vc Oostermoer 3 - SVT 1
  Ritola 1 - Animo'68 4
  Rovoc 3 - Sudosa-Desto 4
  Ritola 1 - Sudosa-Desto 4
Januari Animo'68 4 - Omnigym Kloosterveen
  Rovoc 3 - SVT 1
  Ritola 1 - vc Oostermoer 3
  Animo'68 4 - Sudosa-Desto 4
  Sudosa-Desto 4 - SVT 1
Februari Rovoc 3 - Animo'68 4
  Omnigym Kloosterveen - Ritola 1
  SVT 1 - vc Oostermoer 3
  Sudosa-Desto 4 - Omnigym Kloosterveen
Maart Animo'68 4 - Ritola 1
  Rovoc 3 - vc Oostermoer 3
  SVT 1 - Omnigym Kloosterveen
  SVT 1 - Rovoc 3
  Sudosa-Desto 4 - Rovoc 3
April Animo'68 4 - SVT 1
  vc Oostermoer 3 - Ritola 1
  Omnigym Kloosterveen - Rovoc 3
  vc Oostermoer 3 - Sudosa-Desto 4
Mei  vc Oostermoer 3 - Animo'68 4
  Ritola 1 - Rovoc 3
  Ritola 1 - SVT 1
  Omnigym Kloosterveen - vc Oostermoer 3
       
       
Dames 4e klasse A Thuis   Uit
September SVDB 3 - vv Peize 2
  Quinto 3 - SVZ 3
  vv Peize 2 - SVDB 3
Oktober Smash 4 - SVDB 3
  Quinto 3 - vv Peize 2
  Smash 4 - vv Peize 2
  Quinto 3 - Smash 4
November SVDB 3 - Quinto 3
  vv Peize 2 - SVZ 3
  Quinto 3 - Smash 4
  SVZ 3 - SVDB 3
December Quinto 3 - vv Peize 2
  SVZ 3 - SVDB 3
  vv Peize 2 - Smash 4
Januari Quinto 3 - SVDB 3
  SVZ 3 - Smash 4
  SVZ 3 - Quinto 3
  vv Peize 2 - SVDB 3
Februar Smash 4 - Quinto 3
  Smash 4 - SVDB 3
  SVDB 3 - SVZ 3
  vv Peize 2 - Quinto 3
Maart SVZ 3 - vv Peize 2
  Smash 4 - vv Peize 2
  SVDB 3 - Smash 4
  Quinto 3 - SVZ 3
April Smash 4 - SVZ 3
  Quinto 3 - SVDB 3
  SVZ 3 - vv Peize 2
  SVZ 3 - Smash 4
       
  LET OP: dit betreft een anderhalve competitie!!!    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rekreatievolleybal Assen e.o.
rekreatievolleybal@gmail.com